Kwiecień 2019

Paulina/ 1 maja, 2019/ Uncategorized

W kwietniu staraliśmy się prowadzić zwykłe działania: nadzorowaliśmy pracę naszych Wolontariuszy, kontaktowaliśmy się na bieżąco z Podopiecznymi. Wyszukaliśmy ofertę turnusu rehabilitacyjnego, który satysfakcjonowałby Opiekuna i Chorego. Ustaliliśmy z organizatorem szczegóły, które wkrótce Wam zdradzimy.

Nasza Wolontariuszka Psycholog przeprowadziła pierwsze konsultacje.
Spotkaliśmy się z aktywistami kulturalnymi z Lidzbarka i okolic, by wstępnie omówić pewną imprezę plenerową, którą dla Was szykujemy. Ale na razie – cicho sza! 😉
Otrzymaliśmy cudowny dar od lidzbarskich licealistów. Nadal nie mogę bez wzruszenia o tym mówić.

Podpisaliśmy porozumienie, którego celem jest nawiązanie współpracy, która umożliwiałaby Podopiecznym Fundacji i jednocześnie Podopiecznym Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Działdowie, skorzystanie z usług opiekuńczo-wychowawczych oferowanych przez Stowarzyszenie.